You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Predator Germany Open

Montag, 13. - Samstag, 18. Juni 2022
Vorrunde, 10-Ball
13.06.2022 09:00 Uhr
beginner-round
GME PLAYER 1 PLAYER 2
BR-001 Zielinski Wiktor
0 (3) 0
w.o.
BR-002 13.06 14:17 Secener Emir
1 (3) 2
Haradinaj Fitim
BR-003 13.06 13:38 Köylü Mahmut Sami
2 (3) 0
Šola Ante
BR-004 13.06 13:36 Dörner Yuma
2 (3) 0
Žalman David
BR-005 Papageorgiou C.
0 (3) 0
w.o.
BR-006 13.06 13:43 Düvelsdorf Jürgen
0 (3) 2
Nydegger Pascal
BR-007 13.06 13:44 Dohr Niklas
1 (3) 2
IP TUNG PONG
BR-008 w.o.
0 (3) 0
van Lierop Jan
BR-009 Labutis Pijus
0 (3) 0
w.o.
BR-010 13.06 13:47 Hadjadj Mickaël
0 (3) 2
Loukatos Dimitris
BR-011 13.06 13:36 Bakhtaoui Ayoub
1 (3) 2
Montpellier Alex
BR-012 w.o.
0 (3) 0
Gulic Mario
BR-013 SALAS ARIAS J.
0 (3) 0
w.o.
BR-014 13.06 13:37 Siekkinen Jani
2 (3) 0
Johanning Nils
BR-015 13.06 13:38 Krause Mickey
2 (3) 0
Pongers Quinten
BR-016 w.o.
0 (3) 0
Juszczyszyn Konrad
BR-017 Souquet Ralf
0 (3) 0
w.o.
BR-018 13.06 13:36 Ebert Clemens
0 (3) 2
Wansner Andre
BR-019 13.06 13:38 Dagas Melih
2 (3) 1
Lee Kang
BR-020 w.o.
0 (3) 0
Le Hai Long
BR-021 Gangfløt E.
0 (3) 0
w.o.
BR-022 13.06 13:55 Halliday Richard
1 (3) 2
Bartol Roberto
BR-023 13.06 14:19 Stanchev Nikolai
0 (3) 2
Expósito J.
BR-024 w.o.
0 (3) 0
Babica Radosław
BR-025 Bongers Tobias
0 (3) 0
w.o.
BR-026 13.06 14:39 Romppanen Riku
1 (3) 2
Salim Can
BR-027 13.06 15:32 Dinh Duy Hai
2 (3) 0
Güvenc Emrah
BR-028 w.o.
0 (3) 0
Clark Sullivan
BR-029 Wieme Oliver
0 (3) 0
w.o.
BR-030 13.06 14:30 Robles Esteban
2 (3) 0
Niron Engin
BR-031 13.06 18:11 Engel Fynn
1 (3) 2
Balafas Nikolaos
BR-032 w.o.
0 (3) 0
van den Berg Nick
BR-033 Pehlivanovic Sanjin
0 (3) 0
w.o.
BR-034 13.06 14:19 Meier Hajo
2 (3) 0
Kirsch Tomas
BR-035 13.06 14:51 Hollenstein Lorenz
0 (3) 2
Pongpanik Damian
BR-036 w.o.
0 (3) 0
Schneider Michael
BR-037 Breuer Martin
0 (3) 0
w.o.
BR-038 13.06 14:53 Yip Kin ling
1 (3) 2
Gomez Vincent
BR-039 13.06 15:13 AGUILAR ACEVEDO A.
2 (3) 1
Lannoye Kevin
BR-040 w.o.
0 (3) 0
Soufi Mohammad
BR-041 Díaz pizarro F.
0 (3) 0
w.o.
BR-042 13.06 14:19 Cromen Michael
0 (3) 2
Echeverría Rodríguez I.
BR-043 13.06 14:40 Waterhouse J.
0 (3) 2
Alnar MUSTAFA
BR-044 w.o.
0 (3) 0
Akdag Ramazan
BR-045 Götemann C.
0 (3) 0
w.o.
BR-046 13.06 14:19 Jonas Souto
0 (3) 2
DELGADO JOSE ALBERTO
BR-047 13.06 16:20 Bregu Eduard
2 (3) 1
Washburn Calvin
BR-048 w.o.
0 (3) 0
Śniegocki Mateusz
BR-049 Maciol Daniel
0 (3) 0
w.o.
BR-050 13.06 16:36 Saadawy Mohsein
2 (3) 1
Stankiewicz Adam
BR-051 13.06 16:02 Brunnen Thorben
2 (3) 0
Teber Tayfun
BR-052 w.o.
0 (3) 0
Georgiev Georgi
BR-053 Kornmesser Jonas
0 (3) 0
w.o.
BR-054 13.06 16:17 Kronenbitter Andreas
2 (3) 0
Petersen Kai
BR-055 13.06 16:13 Alghamdi Khalid
2 (3) 0
ALHADIDI Mohamad
BR-056 w.o.
0 (3) 0
Makkonen Petri
BR-057 Guttenberger Daniel
0 (3) 0
w.o.
BR-058 13.06 16:34 Czapla Bart
2 (3) 1
Chatoupis Nikolaos
BR-059 13.06 17:49 Schmitt Marco
0 (3) 2
Neuhausen Moritz
BR-060 w.o.
0 (3) 0
Struschka Jörg
BR-061 13.06 18:31 Wolf Jan
1 (3) 2
Alizay Faiz
BR-062 13.06 18:42 Daydat Muhummed
2 (3) 1
Turkulainen Olli
BR-063 13.06 18:20 Kanatlar Saki
0 (3) 2
Ortmann Oliver
BR-064 w.o.
0 (3) 0
He Mario
loser-round-1
LR1-001 w.o.
0 (3) 0
Secener Emir
LR1-002 14.06 12:41 Šola Ante
2 (3) 0
Žalman David
LR1-003 w.o.
0 (3) 0
Düvelsdorf Jürgen
LR1-004 Dohr Niklas
0 (3) 0
w.o.
LR1-005 w.o.
0 (3) 0
Hadjadj Mickaël
LR1-006 Bakhtaoui Ayoub
0 (3) 0
w.o.
LR1-007 w.o.
0 (3) 0
Johanning Nils
LR1-008 Pongers Quinten
0 (3) 0
w.o.
LR1-009 w.o.
0 (3) 0
Ebert Clemens
LR1-010 Lee Kang
0 (3) 0
w.o.
LR1-011 w.o.
0 (3) 0
Halliday Richard
LR1-012 Stanchev Nikolai
0 (3) 0
w.o.
LR1-013 w.o.
0 (3) 0
Romppanen Riku
LR1-014 Güvenc Emrah
0 (3) 0
w.o.
LR1-015 w.o.
0 (3) 0
Niron Engin
LR1-016 Engel Fynn
0 (3) 0
w.o.
LR1-017 w.o.
0 (3) 0
Kirsch Tomas
LR1-018 Hollenstein Lorenz
0 (3) 0
w.o.
LR1-019 w.o.
0 (3) 0
Yip Kin ling
LR1-020 Lannoye Kevin
0 (3) 0
w.o.
LR1-021 w.o.
0 (3) 0
Cromen Michael
LR1-022 Waterhouse J.
0 (3) 0
w.o.
LR1-023 w.o.
0 (3) 0
Jonas Souto
LR1-024 Washburn Calvin
0 (3) 0
w.o.
LR1-025 w.o.
0 (3) 0
Stankiewicz Adam
LR1-026 Teber Tayfun
0 (3) 0
w.o.
LR1-027 w.o.
0 (3) 0
Petersen Kai
LR1-028 ALHADIDI Mohamad
0 (3) 0
w.o.
LR1-029 w.o.
0 (3) 0
Chatoupis Nikolaos
LR1-030 Schmitt Marco
0 (3) 0
w.o.
LR1-031 14.06 12:45 Wolf Jan
1 (3) 2
Turkulainen Olli
LR1-032 Kanatlar Saki
0 (3) 0
w.o.
winner-round-1
WR1-001 13.06 17:49 Zielinski Wiktor
2 (3) 0
Haradinaj Fitim
WR1-002 13.06 18:54 Köylü Mahmut Sami
1 (3) 2
Dörner Yuma
WR1-003 13.06 18:14 Papageorgiou C.
2 (3) 0
Nydegger Pascal
WR1-004 13.06 18:32 IP TUNG PONG
0 (3) 2
van Lierop Jan
WR1-005 13.06 18:31 Labutis Pijus
2 (3) 0
Loukatos Dimitris
WR1-006 13.06 18:55 Montpellier Alex
2 (3) 0
Gulic Mario
WR1-007 13.06 18:13 SALAS ARIAS J.
2 (3) 1
Siekkinen Jani
WR1-008 13.06 18:14 Krause Mickey
2 (3) 0
Juszczyszyn Konrad
WR1-009 13.06 20:11 Souquet Ralf
2 (3) 0
Wansner Andre
WR1-010 13.06 21:08 Dagas Melih
2 (3) 0
Le Hai Long
WR1-011 13.06 20:53 Gangfløt E.
1 (3) 2
Bartol Roberto
WR1-012 13.06 20:46 Expósito J.
0 (3) 2
Babica Radosław
WR1-013 13.06 21:03 Bongers Tobias
1 (3) 2
Salim Can
WR1-014 13.06 20:31 Dinh Duy Hai
2 (3) 1
Clark Sullivan
WR1-015 13.06 20:23 Wieme Oliver
0 (3) 2
Robles Esteban
WR1-016 13.06 20:11 Balafas Nikolaos
0 (3) 2
van den Berg Nick
WR1-017 13.06 20:28 Pehlivanovic Sanjin
2 (3) 0
Meier Hajo
WR1-018 13.06 20:24 Pongpanik Damian
0 (3) 2
Schneider Michael
WR1-019 13.06 20:24 Breuer Martin
0 (3) 2
Gomez Vincent
WR1-020 13.06 20:14 AGUILAR ACEVEDO A.
2 (3) 0
Soufi Mohammad
WR1-021 13.06 22:45 Díaz pizarro F.
2 (3) 0
Echeverría Rodríguez I.
WR1-022 14.06 09:48 Alnar MUSTAFA
2 (3) 0
Akdag Ramazan
WR1-023 13.06 20:34 Götemann C.
DIS (3) 0
DELGADO JOSE ALBERTO
WR1-024 13.06 22:46 Bregu Eduard
0 (3) 2
Śniegocki Mateusz
WR1-025 13.06 22:46 Maciol Daniel
2 (3) 0
Saadawy Mohsein
WR1-026 13.06 22:46 Brunnen Thorben
0 (3) 2
Georgiev Georgi
WR1-027 13.06 22:47 Kornmesser Jonas
2 (3) 0
Kronenbitter Andreas
WR1-028 13.06 22:47 Alghamdi Khalid
2 (3) 1
Makkonen Petri
WR1-029 13.06 22:48 Guttenberger Daniel
2 (3) 1
Czapla Bart
WR1-030 13.06 22:49 Neuhausen Moritz
2 (3) 0
Struschka Jörg
WR1-031 13.06 22:49 Alizay Faiz
0 (3) 2
Daydat Muhummed
WR1-032 13.06 22:45 Ortmann Oliver
0 (3) 2
He Mario
loser-round-2
LR2-001 14.06 12:46 Secener Emir
0 (3) 2
Akdag Ramazan
LR2-002 14.06 20:56 Šola Ante
2 (3) 1
Echeverría Rodríguez I.
LR2-003 14.06 11:53 Düvelsdorf Jürgen
0 (3) 2
Bregu Eduard
LR2-004 Dohr Niklas
0 (3) 0
w.o.
LR2-005 14.06 12:21 Hadjadj Mickaël
0 (3) 2
Pongpanik Damian
LR2-006 14.06 14:51 Bakhtaoui Ayoub
2 (3) 0
Meier Hajo
LR2-007 14.06 14:50 Johanning Nils
1 (3) 2
Soufi Mohammad
LR2-008 14.06 14:50 Pongers Quinten
2 (3) 0
Breuer Martin
LR2-009 14.06 15:40 Ebert Clemens
0 (3) 2
Struschka Jörg
LR2-010 14.06 14:51 Lee Kang
2 (3) 0
Czapla Bart
LR2-011 14.06 14:08 Halliday Richard
0 (3) 2
Ortmann Oliver
LR2-012 14.06 14:51 Stanchev Nikolai
0 (3) 2
Alizay Faiz
LR2-013 14.06 18:12 Romppanen Riku
2 (3) 0
Brunnen Thorben
LR2-014 14.06 18:31 Güvenc Emrah
2 (3) 0
Saadawy Mohsein
LR2-015 14.06 18:35 Niron Engin
0 (3) 2
Makkonen Petri
LR2-016 14.06 18:46 Engel Fynn
0 (3) 2
Kronenbitter Andreas
LR2-017 14.06 19:05 Kirsch Tomas
2 (3) 0
Gulic Mario
LR2-018 14.06 18:33 Hollenstein Lorenz
0 (3) 2
Loukatos Dimitris
LR2-019 14.06 18:26 Yip Kin ling
2 (3) 0
Juszczyszyn Konrad
LR2-020 14.06 09:44 Lannoye Kevin
DIS (3) 0
Siekkinen Jani
LR2-021 14.06 20:30 Cromen Michael
0 (3) 2
Köylü Mahmut Sami
LR2-022 14.06 20:13 Waterhouse J.
0 (3) 2
Haradinaj Fitim
LR2-023 14.06 20:09 Jonas Souto
1 (3) 2
IP TUNG PONG
LR2-024 14.06 20:11 Washburn Calvin
2 (3) 1
Nydegger Pascal
LR2-025 14.06 20:51 Stankiewicz Adam
1 (3) 2
Clark Sullivan
LR2-026 14.06 20:39 Teber Tayfun
DIS (3) 0
Bongers Tobias
LR2-027 14.06 20:52 Petersen Kai
1 (3) 2
Balafas Nikolaos
LR2-028 14.06 23:17 ALHADIDI Mohamad
2 (3) 0
Wieme Oliver
LR2-029 14.06 23:18 Chatoupis Nikolaos
0 (3) 2
Le Hai Long
LR2-030 14.06 22:33 Schmitt Marco
0 (3) 2
Wansner Andre
LR2-031 14.06 22:40 Turkulainen Olli
0 (3) 2
Expósito J.
LR2-032 14.06 23:18 Kanatlar Saki
1 (3) 2
Gangfløt E.
winner-round-2
WR2-001 15.06 15:45 Zielinski Wiktor
2 (3) 1
Dörner Yuma
WR2-002 15.06 15:44 Papageorgiou C.
2 (3) 1
van Lierop Jan
WR2-003 15.06 15:43 Labutis Pijus
2 (3) 1
Montpellier Alex
WR2-004 15.06 15:44 SALAS ARIAS J.
2 (3) 0
Krause Mickey
WR2-005 15.06 18:19 Souquet Ralf
2 (3) 0
Dagas Melih
WR2-006 15.06 18:55 Bartol Roberto
2 (3) 1
Babica Radosław
WR2-007 15.06 18:38 Salim Can
2 (3) 1
Dinh Duy Hai
WR2-008 15.06 18:32 Robles Esteban
0 (3) 2
van den Berg Nick
WR2-009 15.06 20:10 Pehlivanovic Sanjin
2 (3) 0
Schneider Michael
WR2-010 15.06 20:21 Gomez Vincent
1 (3) 2
AGUILAR ACEVEDO A.
WR2-011 15.06 20:22 Díaz pizarro F.
1 (3) 2
Alnar MUSTAFA
WR2-012 15.06 20:32 DELGADO JOSE ALBERTO
1 (3) 2
Śniegocki Mateusz
WR2-013 15.06 23:54 Maciol Daniel
2 (3) 0
Georgiev Georgi
WR2-014 15.06 23:54 Kornmesser Jonas
2 (3) 1
Alghamdi Khalid
WR2-015 15.06 23:54 Guttenberger Daniel
2 (3) 0
Neuhausen Moritz
WR2-016 15.06 23:53 Daydat Muhummed
0 (3) 2
He Mario
loser-round-3
LR3-001 16.06 12:52 Akdag Ramazan
2 (3) 1
Šola Ante
LR3-002 16.06 12:40 Bregu Eduard
2 (3) 1
Dohr Niklas
LR3-003 16.06 12:38 Pongpanik Damian
2 (3) 0
Bakhtaoui Ayoub
LR3-004 16.06 12:41 Soufi Mohammad
2 (3) 1
Pongers Quinten
LR3-005 16.06 15:10 Struschka Jörg
0 (3) 2
Lee Kang
LR3-006 16.06 15:35 Ortmann Oliver
1 (3) 2
Alizay Faiz
LR3-007 16.06 15:34 Romppanen Riku
2 (3) 1
Güvenc Emrah
LR3-008 16.06 14:24 Makkonen Petri
2 (3) 0
Kronenbitter Andreas
LR3-009 16.06 15:34 Kirsch Tomas
0 (3) 2
Loukatos Dimitris
LR3-010 16.06 18:46 Yip Kin ling
2 (3) 1
Siekkinen Jani
LR3-011 16.06 18:50 Köylü Mahmut Sami
2 (3) 1
Haradinaj Fitim
LR3-012 16.06 18:59 IP TUNG PONG
2 (3) 1
Washburn Calvin
LR3-013 16.06 18:23 Clark Sullivan
0 (3) 2
Bongers Tobias
LR3-014 16.06 19:18 Balafas Nikolaos
2 (3) 1
ALHADIDI Mohamad
LR3-015 16.06 18:38 Le Hai Long
0 (3) 2
Wansner Andre
LR3-016 16.06 18:22 Expósito J.
2 (3) 0
Gangfløt E.
loser-qualification
LQ-001 16.06 18:39 Akdag Ramazan
2 (3) 1
Babica Radosław
LQ-002 16.06 20:42 Bregu Eduard
2 (3) 0
Dagas Melih
LQ-003 16.06 20:57 Pongpanik Damian
1 (3) 2
Robles Esteban
LQ-004 16.06 20:01 Soufi Mohammad
2 (3) 0
Dinh Duy Hai
LQ-005 16.06 21:26 Lee Kang
1 (3) 2
van Lierop Jan
LQ-006 16.06 21:06 Alizay Faiz
1 (3) 2
Dörner Yuma
LQ-007 16.06 20:23 Romppanen Riku
0 (3) 2
Krause Mickey
LQ-008 16.06 20:23 Makkonen Petri
2 (3) 1
Montpellier Alex
LQ-009 16.06 21:53 Loukatos Dimitris
2 (3) 0
Alghamdi Khalid
LQ-010 16.06 23:35 Yip Kin ling
1 (3) 2
Georgiev Georgi
LQ-011 16.06 23:35 Köylü Mahmut Sami
2 (3) 1
Daydat Muhummed
LQ-012 16.06 22:31 IP TUNG PONG
0 (3) 2
Neuhausen Moritz
LQ-013 16.06 23:37 Bongers Tobias
2 (3) 0
Gomez Vincent
LQ-014 16.06 22:50 Balafas Nikolaos
1 (3) 2
Schneider Michael
LQ-015 16.06 22:32 Wansner Andre
0 (3) 2
DELGADO JOSE ALBERTO
LQ-016 16.06 22:12 Expósito J.
0 (3) 2
Díaz pizarro F.
winner-round-3
WR3-001 17.06 09:00 Zielinski Wiktor
0 (3) 0
WR3-002 17.06 09:00 Papageorgiou C.
0 (3) 0
WR3-003 17.06 09:00 Labutis Pijus
0 (3) 0
WR3-004 17.06 09:00 SALAS ARIAS J.
0 (3) 0
WR3-005 17.06 09:00 Souquet Ralf
0 (3) 0
WR3-006 17.06 09:00 Bartol Roberto
0 (3) 0
WR3-007 17.06 09:00 Salim Can
0 (3) 0
WR3-008 17.06 09:00 van den Berg Nick
0 (3) 0
WR3-009 17.06 11:00 Pehlivanovic Sanjin
0 (3) 0
WR3-010 17.06 11:00 AGUILAR ACEVEDO A.
0 (3) 0
WR3-011 17.06 11:00 Alnar MUSTAFA
0 (3) 0
WR3-012 17.06 11:00 Śniegocki Mateusz
0 (3) 0
WR3-013 17.06 11:00 Maciol Daniel
0 (3) 0
WR3-014 17.06 11:00 Kornmesser Jonas
0 (3) 0
WR3-015 17.06 11:00 Guttenberger Daniel
0 (3) 0
WR3-016 17.06 11:00 He Mario
0 (3) 0
winner-round-4
WR4-001 17.06 13:00
0 (3) 0
WR4-002 17.06 13:00
0 (3) 0
WR4-003 17.06 13:00
0 (3) 0
WR4-004 17.06 13:00
0 (3) 0
WR4-005 17.06 13:00
0 (3) 0
WR4-006 17.06 13:00
0 (3) 0
WR4-007 17.06 13:00
0 (3) 0
WR4-008 17.06 13:00
0 (3) 0
quarter-final
QF-001 17.06 13:00
0 (3) 0
QF-002 17.06 13:00
0 (3) 0
QF-003 17.06 13:00
0 (3) 0
QF-004 17.06 13:00
0 (3) 0
semi-final
SF-001 18.06 09:00
0 (3) 0
SF-002 18.06 11:00
0 (3) 0
final
F-001 18.06 17:00
0 (3) 0